T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 


POLATLI


Bulunduğunuz Yer: Kaymakamlık  >>   Kaymakam

 Polatlı Kaymakamımız Gürsoy Osman BİLGİN' in özgeçmişi
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

 


Polatlı Kaymakamı

 

          Polatlı Kaymakamlığı' na atanan BİLGİN 1965 yılında Ankara' da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara' da tamamladı. 1984 yılında girdiği A. Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesinden 1988 yılında mezun oldu. 6 ay kadar Ulaştırma Bakanlığında Ekonomist olarak çalıştı. 1989 yılında İçişleri Bakanlığına Muğla Kaymakam Adayı olarak intisap etti. Köyceğiz, Atkaracalar İlçelerinde Kaymakam Vekili olarak görev yaptı. 1990 - 1991 yılları arasında bir yıl İngiltere' de bulunda. Sırasıyla Çankırı-Şabanözü, Malatya-Kale, Kırıkkale-Yahşihan, Sivas-Şarkışla, Afyonkarahisar-Emirdağ ve Çorum-Sungurlu ilçelerinde görev yaptı. 18 Ağustos 2009 tarihinden itibaren de Polatlı İlçesi Kaymakamı olarak görev yapmaktadır.   

          İnönü Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat dalında Yüksek Lisans çalışmalarını tamamlayarak, Master derecesini almıştır. Türkiye Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsünde Kamu Yönetimi Uzmanlık programını tamamlamış olup, tez çalışmaları devam etmektedir.

    Evli ve 2 çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Gürsoy Osman BİLGİN

      

             ip-numaram.com IP adresi

Tel:(312) 621 35 10 - 621 35 13 Fax:(312) 621 35 19 e-posta: polatlikaymakamligi@gmail.com
Copyright© Polatlı Kaymakamlığı